ПРО НАС
Громадська організація «У єднанні сила» — неполітична неприбуткова організація, яка створена 27 липня 2015р. переселенцями для захисту прав, свобод та інтересів таких вразливих категорій населення як ВПО, пенсіонери та громадяни передпенсійного віку.
(Реєстраційне свідоцтво № 1440340 від 10.08.2015, видане реєстраційною службою Дніпропетровського районного управління юстиції Дніпропетровської області)
Місією організації є сприяння створенню толерантного суспільства для людей усіх вікових категорій, побудованого на принципах ООН під девізом «зроби повноправним життя кожної людини»
ГО «У єднанні сила» в період з вересня 2016р. по червень 2019 р. успішно реалізовані проекти, метою яких було наступне:
- Сприяння активізації дій громадянського суспільства у напрямку миробудівництва та формування толерантних установок для успішної взаємодії й мирного співіснування місцевого населення й ВПО:
- Жіночий клуб «ТИ НЕ САМА», який об’єднує жінок ВПО та місцевих мешканок віком 45+.
- Проект «Шлях до примирення» в рамках програми ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії, створення соціального відеоролика на тему АТО та примирення в Україні.
- Проект «Триденна школа «Побудова миру як дія», який був реалізований в рамках програми «InternationalAlert» «Психологічні зерна миру: реабілітація після травми та громадянський активізм в Україні»,що фінансувався ЄС.
- Проект «Мудрість жінки в енергію миру і творення» в рамках програми Українського Жіночого Фонду»Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» за фінансової підтримки фонду імені Чарльза Стюарта Мотт.
- Проект «Соціальна адаптація ВПО як життєво важливий елемент реабілітації людини» в рамках програми АЛДА та Агентства місцевої демократії Дніпропетровської області за фінансової підтримки Вальдезійської євангелістської церкви.
.
- Захист прав та свобод ВПО, жінок та людей вікової категорії 45+, боротьба з дискримінацією в усіх її проявах, правова і інформаційна підтримка:
- Круглій стіл «Суспільство для людей усіх вікових категорій. Чи це реально в Україні?» за підтримки Дніпропетровської ОДА
- Зустріч-діалог «Ейджизм. Шляхи вирішення проблеми дискримінаціі жінок за віком при працевлаштуванні»
- Проект « Актуальний лікбез». Юридичні консультації на актуальні теми , в тому числі і щодо протидії домашньому насильству.Реалізується в партнерстві з правозахисними організаціями.
- Проект «Держава-це я» за підтримки DVV International в Україні. Створення програми громадянської освіти та проведення тренінгів щодо захисту прав громадянина та демократії участі в партнерстві з ГО «Суспільство і право» м.Львів
- Адвокаційна кампанія «Енергію й досвід жінок на користь громаді» в рамках програми Українського Жіночого Фонду»Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» за фінансової підтримки фонду імені Чарльза Стюарта Мотт.
.
- Сприяння втіленню Програми «Освіта протягом життя»,залучення ВПО та людей старшого віку до освітніх та культурних заходів:
- Членство та участь в діяльності Всеукраїнської мережі «За освіту для людей поважного віку»
- Проект «Медійна грамотність –протидія інформаційній війні». Проект реалізовано в партнерстві зГО «Центр Поділля- Соціум» (м. Вінниця) за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
- Проект «Комп’ютерна грамотність –потреба часу». Організація комп’ютерних курсів для жінок вікової категорії 45+.
- Проект « Суботня школа комп’ютерної грамотності”
- Курс міні- тренінгів «Вчимося думати критично»
- Участь у програмі національних обмінів Дніпро-Чернівці за фінансової підтримки ЛМГО “Центр культурного менеджменту”.
- Участь у програмі національних обмінів Львів-Дніпро за фінансової підтримки ЛМГО “Центр культурного менеджменту”.
- Створення мультмайстерні «Слобода-АРТ» в рамках програми АЛДА та Агентства місцевої демократії Дніпропетровської області за фінансової підтримки Вальдезійської євангелістської церкви
- Реалізація й співучасть у реалізації програм, які сприяють соціальному становленню та розвитку громад.
- Участь у робочій групі з розробки Стратегічного плану розвитку Слобожанської ОТГ Дніпровського району Дніпропетровської області на 2017-2021р.
- Участь у проекті „DecentralizationOfferingBetterResultsandEfficiency (DOBRE)”.
- Розробка Програми розвитку громадянського суспільства в Слобожанській ОТГ.
- Проведення тренінгів «Залучення громадян до активної діяльності в громаді»
І це далеко не все…